Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa-Praga

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
03 sierpnia 2021
Mazowieckie Wojskowe Centrum Rekrutacji w WKU Warszawa-Praga
Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa – Praga (WKU) już po raz 10 w tym roku rozwinęła Mazowieckie Wojskowe Centrum Rekrutacji (MWCR), podczas którego, zachowując pełen reżim sanitarny, przebadano aż 51 ochotników.

Zainteresowanie służbą wojskową jest bardzo duże, dlatego też MWCR zostało rozwinięte i realizowało swoje zadania przez 2 dni tj. od 28 do 29 lipca br. Nowatorskim, kolejnym elementem tego MWCR było czynne włączenie się przedstawicieli jednostek wojskowych w działalność w zakresie promocji obronności i służby wojskowej poprzez wystawienie przez 1. Warszawską Brygadę Pancerną własnego stoiska promocyjno – informacyjnego. Działalność tą czynnie wspierali również przedstawiciele Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu i 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Przedstawiciele tych jednostek wojskowych rzetelnie, sumiennie i z pełnym profesjonalizmem przedstawiali warunki, specyfikę i korzyści służby wojskowej zarówno w swojej Jednostce Wojskowej jak i innych garnizonach. Obecność jednostek wojskowych znacznie uatrakcyjniło MWCR zarówno dla wezwanych ochotników oraz innych interesantów, którzy w tym czasie licznie przybywali do WKU.
Wszystkim przybyłym żołnierzom tych jednostek wojskowych serdecznie dziękujemy za owocną i wzorową współpracę.

Wszystkim kandydatom gratulujemy i życzymy żołnierskiego szczęścia, a pozostałych ochotników, zainteresowanych zaszczytną służbą wojskową pełnioną jako żołnierz Wojska Polskiego, zachęcamy do składania wniosków i zgłaszania się poprzez Resortowy Portal Rekrutacyjny ZostańŻołnierzem.pl

Dołączona galeria zdjęć: Mazowieckie Wojskowe Centrum Rekrutacji

Zobacz więcej w galerii: Mazowieckie Wojskowe Centrum Rekrutacji
generuj pdf
go-up
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa-Praga
Brechta 16
00-987 Warszawa
tel. 261872453
fax. 261872368
wkupraga.rekrutacja@ron.mil.pl

    
  • BIP